Our Little Candy II 1.část ( Elle )

29. prosince 2006 v 16:02 | Elle |  Our Little Candy
Our Little Candy II 1.část →

Ahoj :-) ♥
Jak už jsem slíbila , mám tady pro Vás první část pokračování povídky Our Little Candy .....bohužel jsem nevymyslela lepší název , tak se musíte spokojit s tímto :-(
Tak mi prosím potom pisněte komentík :-)
PáPá Vaše Elle
" Tak na tohle jsem už asi dost stará!" zasmála se Buffy , když si prohlížela tři nové přemožitelky Sydney , Lilah a Prue. Všechny tři byly ještě hodně mladé. Lilah nebylo ještě ani dvanáct.
" No dobře holky , to už by stačilo….běžte na oběd…" řekla Candy. Právě zakončili jejich první trénink. Všechny tři dívky se staly přemožitelkami teprve před pár dny. A podle toho se také chovaly. Byly nesoustředěné a dost se bály všeho , co je jednoho dne mělo potkat. Bály se zla , které na ně číhalo za každým rohem. I když byly přemožitelky , jejich síly ještě nebyly nic moc. Bylo to hlavně věkem. To snad dá rozum….Lilah přece nemůže být ve svých necelých dvanácti letech tak siná , jako Buffy s šestadvaceti.
" Ony jsou snad ještě horší než já… Taky jsem se bála , ale ony snad mají hned od začátku rodinné zázemí…..já neměla vůbec nic…jen Faith a o té jsem před tím vůbec nevěděla." Vzpomínala Candy a přitom se dívala na děvčata spěchající do jídelny.
"Jejich rodiče s tím souhlasí….a dobře dělají….nejdřív samozřejmě nechápali o co jde , ale přece….kdyby Rada na ty holky nepřišla…..tak nevim , nevim …..Lilah je obvzlášť mladá….četla jsem o jedné přemožitelce , která taky začínala ve dvanácti…..přežila rok a půl….Teď mají přemožitelky větší šanci….je nás mnoho ….zla ubývá ….dobro sílí…to je dobře." Prohlásila sebevědomě Buffy.
"Máš sice pravdu B , ale teď by ses měla zabývat něčím jiným …Can má zítra narozeniny , musíme vše připravit…." Buffy i Candy se otočily , na místě , kde před chvílí trénovaly přemožitelky stála Faith a držela v náručí malé dítě.
" Ahoj Faithy…..! To je tvoje! Proč si nám o tom neřekla?!?" naježily se blondýny. Faith se uchechtla.
" Prosím tě , to není moje….je mé kamarádky , hlídám…..ostatně ho za chvíli musím vrátit…a věřte mi, že jsem za to ráda…." zasmála se bruneta.
" A to ses s ním sem přemístila? Není to pro děti nebezpečné?" zeptala se starostlivě Vi , která právě přišla z muzea.
" Čau Vi…ne ptala jsem se Will a ta mi řekla , že je to v pohodě….Sendy o tom radši říkat nebudu…určitě by se naštvala a už by mi Bryana nepůjčila….což by mi sice ani nevadilo , ale určitě by se se mnou přestala kamarádit a to už by bylo horší!" zasmála se znova. " Ale vraťme se k našemu tématu…Candy kolik lidí je pozvaných na tu tvou slavnost? Dvěstě ? Třista?" rýpla sestřenka.
" No já nevím….chtěla jsem jich tak patnáct , ale pokud budeš rýpat , tak jich bude jen čtrnáct , protože tě ze seznamu škrtnu! A pak si to s tebou někde v klidu vyřídím!" naštvala se. Faith ji asi brala vážně proto už ani nemukla. A pak přece….
" A oslava bude tady? Kolik že je ti vlastně let?" dráždila znovu Faith.
" F , myslím , že bys měla Bryana vrátit , jinak nestihneš oslavu mých ŠESTNÁCTÝCH narozenin!" prskala Candy , které už docházela trpělivost.
" Za chvíli jsem zpět!" zvolala Faith , zamumlala nějakou formuli a okamžitě zmizela.
" Věřte mi , kdyby to nebyla má poslední příbuzná, tak bych jí zakroutila krkem!" rozčilovala se Candy.
" Velmi dobře tě chápu , Can , ale kdyby se na ni sběhli všichni lidi , které už někdy vytočila , byla by to velká přesila…a to bychom F přece neudělaly…." Zasmála se Buffy.
" A koho chceš vlastně pozvat na ty svý narozeniny?" obrátila list Vi.
"Asi pozvu vám všechny , co jste tady….Faith a Robina…Ronu a Molly…Willow a Kennedy…a potom už tady vlastně nikoho neznám…." Posmutněla dotázaná.
" Myslím , že můžeme pozvat i Xandera a jeho ženu Amy." Přidala se Buffy.
" Xander….? Není to ten tvůj kamarád ze střední?" zajímala se Candy.
" Jo to je on , už jsem ho skoro dva roky neviděla. Bude se ti líbit a Amy taky. Je to čarodějnice…a zatraceně dobrá…v posledních letech."
" Ano , tak to bychom měli…Xander a Amy….a koho ještě?" zeptala se Candy. Buffy se podívala na hodinky.
"Jejdanánky , to je hodin , slíbila jsem Gilesovi , že mu s něčím pomůžu….omluvte mě …" křikla a byla tatam.
" Já bych věděla koho ještě pozvat…." Zašeptala Faith , která se tam znovu obvila. Candy nadskočila skoro metr do vzduchu.
" Jo a koho?" zeptala se.
" Být tebou , tak sem pozvu i Angela a Spika…ale Buffy ani muk!" šeptla Faith , když už byla Buffy dostatečně daleko.
" Není to špatný nápad….Buffy je už neviděla kolik let….a podle toho co jsem slyšela má Angel pořádnou depku…ale jak to chceš proboha před Buffy utajit?" prohlásila Dawn.
" To už nech na mě….dneska zaběhnu za klukama a pozvu je….bude to dobrá záminka , aby přijeli….aspoň ji zase jednou uvidí…Spike už se s tím docela vyrovnal , ale Angel….jste slyšely Dawn…" odpověděla Faith.
" Dobře sestřenko…tak vy se postarejte s Dawn o toho Xandera….a já pozvu Will ,Kennedy , Ronu a Molly…jinak o oslavu samotnou se stará Buffy…Jo a s Angelem a Spikem…v tichosti…aspoň pro Buffy a Gilese to bude překvápko…už hodně dlouho je chci poznat….pořádně mě zajímalo , jak může vypadat chlap , který se Buffy líbí…." Uchechtla se blondýnka.
" Dort mám…sušenky , mám….svíčky , mám….pití, mám….chlebíčky , mám…." Mumlala si nervózně Buffy.
" Ségra , buď v klidu ….všechno to dopadne dobře….návštěva bude naprosto spokojená…jen bych na tvém místě přidala trochu krvavých steaků…." Rýpla Dawn. Buffy nechápala , co její poznámka měla znamenat. V té chvíli , ale neměla čas se zabývat Dawninými hloupými narážkami.
" Buffy máme pomerančový džus?" zeptala se Vi v rychlosti.
" Myslím , že je v druhé poličce!" křikla zaneprázněně Buffy. Dočista už zapomněla na slov své sestry.
" Kde je Candy? Doufám , že je u sebe , nechci , aby tady přecházela a uviděla dort!" ptala se Buffy.
" Jasně , zajdu za ní a ohlídám ji." Zamumlala Vi a odtančila z pokoje. Buffy si potom uvědomila jakou pitomost udělala.
" Já jsem ale pitomá , kdo mi s tím teď pomůže?" nadávala si. " Asi to jako obvykle budu muset zvládnout sama.." litovala se. Za chvíli už měla všechno hotové. A byla se sebou nadmíru spokojená.
" Jsem úžasná!" pochválila se.
" Ale Buffy , to my všichni přece už dávno víme."
Buffy se rychle otočila: " Alexi! Ahoj!" vykřikla a vrhla se kamarádovi okolo krku. " Tak ráda tě vidím.
" Já tě taky moc rád vidím!" opáčil Xander.
"Ahoj Amy!" zavolala Buffy na mladou ženu , která se objevila ve dveřích. Žena Buffy pozdravila , přišla k ní a také ji objala.
" Jakou jste měli cestu?" zajímala se Buffy starostlivě.
" Cesta byla v pohodě…až na ty přemisťovací víry…nemám je ráda." Řekla Amy a chvíli to vypadlo , že se pozvrací. Potom se ale na Buffy usmála a přemožitelka poznala , že už žádné nebezpečí nehrozí.
"Posaďte se tady….za chvíli by měla přijet Will…JO! Už jste se seznámili s Candy?" zeptala se s malým zpožděním.
" Ano , už jsme ji viděli….hmm tak mladá a hezká , kdybych neměl tady Amy tak nevim , nevim…." Zasmál se Alex. Amy ho jemně praštila do žeber.
"Mě se taky moc líbí , ale asi ne tak moc , jako tady Xanderovi." Řekla klidně Amy a pořád si prohlížela Alexe , aby zjistila , jestli náhodou nemá něco za lubem.
" To jsem měl zase co říct….to zase bude doma rambajs!" uchechtl se. Hned na to se z venku přihnala Willow a Kennedy.
" Buffy!" vykřikly obě naráz a zároveň skočily přemožitelce do náruče. Buffy se pod jejich váhou mírně prohnula.
" Teda holky , kdybych nebyla to , co jsem tak už ležím převálcovaná na zemi!" funěla Buffy.
" Kde jste nechaly Ronu a Molly?" oddechovala.
" Obě jsou venku s Candy….povídají si." Řekla Kennedy.
" Jo , posaďte se tady za Xanderem a Amy…já jdu pro ty kecky!" řekla Buffy a odešla ven.
Když k nim Buffy dorazila , všechny tři přemožitelky se právě smály nějakému super vtipu.
" Holky , pojďte už dovnitř….ale ještě tu vlastně není Faith s Robinem….nevadí , oni přijedou…"
" Jasně , za chvíli jsme tam…" prohlásila Candy , ale pořád si povídala s Ronou a Molly.
Buffy se rychle vrátila do kuchyně. Vzpomněla si , že zapomněla nachystat led do pití. Potom uslyšela , pak někdo v předsíni rozbil vázu. Který pitomec? Pomyslela si. Hned se tam šla podívat. Měla už dost špatnou náladu.
" To snad není možný….v tomhle baráku si každý dělá co…." Najednou se zarazila. Srdce se jí nejspíš zastavilo. Byla si jistá, že kdyby v tu chvíli něco držela v ruce , rozbilo by se to o zem , jako ten předmět před chvílí. Nedokázala ze sebe dostat ani hlásku.
" Ahoj Buffy , taky tě rád vidím….." řekl Angel a podíval se zamilovaně na přemožitelku.
Buffy měla co děla , aby se jí nepodlomila kolena , když po letech viděla svou jedinou opravdovou životní lásku. Ale udržela se na nohách. Nechtěla udělat nic nedůstojného kvůli Spikovi , který stál vedle Angela.
" Ahoj kluci…já ráda vás vidím….já jen nevím , co mám říct….." mumlala Buffy a nohy ji pořád neposlouchaly , tak jak by chtěla. Angel si všiml Buffyiny lability a pomohl jí sednout. Spike se na něj trochu žárlivě podíval.
" Ale kluci , přece se nebudete hádat…." Prohlásila Faith , která se za nimi natotata objevila , za chvíli už tam byl i Robin.
" Všichni jsou v jídelně…" breptala Buffy. Pořád tomu nemohla uvěřit. Jak se o tom jen Spike a Angel dozvěděli?kdo jen byl tak krutý a přivedl sem jediné dva muže , které kdy milovala…aspoň truchu? Měla svá podezření , ale řekla si , že nebude kazit Candy oslavu. S tí provinilcem si to vyřídí potom. Když se konečně probrala z tranzu , uvědomil si , že už má být dávno v jídelně. Candy se právě seznamovala v nově příchozími. Objala nejprve Angela a potom i Spika. Když si všimla Buffy , hned se od Spika odtrhla. Nechtěla , aby to Buffy měla dneska ještě těžší. Candy se na Buffy mile usmála Buffy jí úsměv oplatila. Vypadalo to , že je to upřímné. Candy spadl velký kámen ze srdce , když si uvědomila , že se na ní Buffy nezlobí.
Angel se Spikem právě vymysleli nový žert. Využili toho , že se Candy dívala jinam…a oba nahodili upíří tvář. Candy sice věděla , že jsou oba upíři , ale i tak to pro ni mohl být šok.
" Candy …." Upozornil na sebe Spike.
Candy se okamžitě otočila. Něco takového ji vůbec nevyvedlo z míry. Hned jak uviděla jejich pravou tvář , vyndala ruce z kapes a praštila oba najednou pěstmi přímo do nosu. Oba upíři odletěli několik metrů daleko a narazili do zdi. Potom se složili na zem.
" Jéééé sorry hoši….ale byl to dost nejapný žert!" omlouvala se spokojeně Candy. Upíři se pomalu začali sbírat ze země.
" Ty vole , teda na šestnáct má docela dost dobrou ránu….Takovou si neměla ani ty Buffy!"zavolal Spike na blond přemožitelku.
" Svatá pravda , vůbec necítím nos…." Uchechtl se Angel.
" Já ho naopak cítím až moc…" přidal se Spike.
" Haha , nechte si ty kecy nebo vás dorazím…." Křikla na ně Candy a vytáhla z kapsy dva pořádné kolíky. Angel i Spike se zatvářili naoko zděšeně. Blondýna se jen zasmála a mávla nad nimi rukou.
" No tak promiň Can , chtěli jsme si jen ověřit tvé reflexy….ode mě máš za jedna ." prohlásil Angel a utíral si krev z nosu.
" Ode mě taky…." Zamumlal Spike a radši si šel sednout.
-----Pokračování příště------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj bloček???

Naprosto super!!! 58.7% (437)
Je moc pěkný:))) 12% (89)
Celkem to jde:)) 8.6% (64)
Moc se mi nelíbí. 5.8% (43)
Hrůza!!! 3.6% (27)
Ohavný , strašný , prostě děs !!! 11.3% (84)

Komentáře

1 amy amy | E-mail | Web | 29. prosince 2006 v 16:30 | Reagovat

spratelis?ozvi se mi na blog

2 amy amy | E-mail | Web | 29. prosince 2006 v 16:31 | Reagovat

spratelis?ozvi se mi na blog prosim

3 Lenka Lenka | 29. prosince 2006 v 20:02 | Reagovat

Pěkná povidka a ta Amy je jako ta ktera už v serialu byla?? Ta z ktere byla krysa???

4 Kelly Kelly | E-mail | 29. prosince 2006 v 20:08 | Reagovat

tahle povídka se mi moc líbí,to je jediná povídka o Candy,kterou jsem dočetle celou!budu se těšit na pokračování!

5 Simona Simona | E-mail | Web | 29. prosince 2006 v 21:29 | Reagovat

ahojky na mém blogu je bleskovka o Buffy prosím prosím skus ji vyluštit já vím že jsi chytrá a že o Buffy toho víš hodně tak ji prosím skus máš šanci

6 Elle majitelka blogu pro Kelly Elle majitelka blogu pro Kelly | E-mail | 30. prosince 2006 v 6:18 | Reagovat

Hmm tak to to ted nevim jestli si mam radovat , nebo se zlobit :D ne v pohode , ja taky nectu moc povidky na cizích stranankach , to me musi sakramentsky prastit do oci :D

7 Elle majitelka blogu pro Lenku Elle majitelka blogu pro Lenku | E-mail | 30. prosince 2006 v 6:20 | Reagovat

Jo ta....já totiz nevedela kterou zenskou Alexovi dat.....až jsem siv zpomela na Amy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.