Our Little Candy 6.část ( Elle )

28. prosince 2006 v 15:16 | Elle |  Our Little Candy
Our Little Candy 6.část →

Ahojik :-)
Dneska tady mám poslední díl povídky Our Little Candy :-) Ale nebojte se , pokud se Vám postava Candy zalíbila , tak jako mě , můžete se těšit na volné pokračování ( Our Little Candy II ...o lepším názvu nevím....jestli se Vám bude chtít , tak můžete zkusit nějaký lepší vymyslet....Little...v pokračování povídky už není Candy zas tak malá....předem díky :-)
Jo všem co jste pro mě hlasovali v anketě o nej blog děkuji :-) A vy co nee...vy ještě můžete hlasovat taky...přímo v dalších článku , který najdete pod tím to článkem nebo v rubrice Důležité!!! Diky :-)
Všichni seděli v knihovně. Dawnie hleděla do země a pohrávala si líně se svými vlasy.
" Noto snad není možný…chcete mi říct , že tenhle zmetek nemá žádnou pořádnou slabinu…nic na co bychom ho mohly dostat?!?" zaklela Candy.
Nikdo se neměl dvakrát k odpovědi. V tom Buffy něco napadlo.
" Ale má….on neví , která z nás je nejmladší přemožitelka …A my o něm víme , že se zajímá jen o začínající přemožitelky , ty ostatní ho nezajímají….já nebo Vi jsme mu ukradené…až moc dychtivě jde po Candy….a na to ho dostaneme….Candy viděl tě Lothos pořádně?" zeptala se dychtivě. Candy chvíli trvalo než si uvědomila na co se Buffy vlastně ptá.
" No já nevím…když si s ním bojovala stála jsem ve stínu…pořádně viděl jen tebe a Vi….a když jsme doběhly domů , tak jsem hned zapadla dovnitř…stála jsem za Dawnie…vedle Gilese…." Odpověděla nejmladší přemožitelka. Najednou si uvědomila co Buffy chystá :
" Ne Buffy , to nejde , nesmíš vystavovat svou sestru takovému nebezpečí!" prohlásila vážně Candy.
Dawn se na ně dívala způsobem , jako by si myslela , že se obě pomátly. Potom řekla:
" Holky nechcete mi náhodou vysvětlit , o čem se tady bavíte?!" naštvala se Dawn.
" Dawnie…tebe bysme mu nastrčily jako novou přemožitelku….myslím , že okamžitě zjistí , že nejsi ta , kterou hledá….ale nebude mít čas , aby ti něco udělal….podle mě tě jen odhodí stranou a půjde po nás….a Candy na něj půjde ze zálohy….Lothos si bude myslet , že žádná nová přemožitelka není a že si z něho asi někdo vystřelil! Candy pro něj bude jako rána pod pás!" zaradovala se Buffy. Dawn se na ni zaraženě koukala.
"Hmm , když nad tím přemýšlím….není to zas tak zlé…dobrý nápad Buffy…" pochválil ji Giles. Vypadalo to , že jen Candy se na tom plánu pořád něco nelíbí. Nakonec se podvolila , přitom ale vrhla na Buffy varovný pohled: " Jesti se Dawn něco stane , tak …tak..ů zakoktala se nejmladší.
" Neboj se Candy …vyjde to…" konejšila ji Vi.
" Hej , mně se to taky moc nelíbí!" zamumlala Dawn , které se nikdo nezeptal na její názor.
" Neboj se Dawn , my ho na tebe nepustíme a jestli se to zvrtne…tak ti stejně nic neudělá….myslí jen na to , jak dostat Can."dokončila Buffy. Dawn o tom ještě chvíli přemýšlela a potom kývla na souhlas. Candy s trochu ulevilo. Byl to v celku dobrý plán. A podle jejího názoru měli docela slušnou šanci na úspěch.
" Dobře , domluveno , holky běžte se připravit…vemte si pár kolíků a každá pořádný meč!" křikla na ně Buffy.
" Já taky?" divila se Dawn.
"Samozřejmě , musí si myslet , že jsi přemožitelka…Dawn prosím tě dospěj už." Řekla naoko vážně.
" Jo vlastně …málem bych zapomněla!" povzdechla si.
Za chvíli už stály všechny čtyři dívky u dveří. Dawn se mezi přemožitelkami cítila hrozně malinká a slabá. Vyrazily na hřbitov. Cestu vůbec nevnímaly. Věděly , že nebudou po cestě žádné potíže , všichni upíři jistě věděli , co Lothos chystá a nechtěli se mu plést do cesty. Candy se v hlavě přesto honily divoké myšlenky. Co když se to nepovede? Co když se některé z kamarádek něco zlého stane ? Neustále si musela připomínat , že je přemožitelka …že se nemá čeho bát , když má dvě kolegyně v zádech. Dorazily na místo. Bylo tam až moc velké ticho. Ticho před bouří.
"Dobře Candy , běž támhle za ty stromy… Tam tě nikdo neuvidí…" šeptla důrazně Buffy. Candy přikývla a šla na určené místo. Přemožitelky čekaly. Nic se nedělo.
Když vtom Dawn zaječela.Buffy a Vi se okamžitě otočily s kolíky v pohotovosti. Stál tam Lothos a držel Dawnie pod krkem.
" Tak tohle je ta vaše malá přemožitelka?" zavrčel upír. Jedna věc mu ale přišla zvláštní , ta malá se skoro vůbec nebránila? Nebo se snad bránila? Najednou mu to došlo : " Tohle není přemožitelka!" zařvala a odhodil Dawn stranou. Nejmladší Summersová narazila o pár metrů dál do jednoho pomníku a ztratila vědomí.
" Tak …tu bychom měli….kde je ta vaše malá?" zašeptal důrazně.
"To bys chtěl vědět co?" zeptala se pohrdavě Vi.
Lothos se na ni lítostivě usmál : " Když jinak nedáte…." Zavrčel a kývl rukou. Za ním se objevilo asi padesát dalších upírů.
" A kruci…" zaklela tiše a bezmocně Buffy.
" Tak to nevím , jestli to zvládneme…." Zamumlala Vi.
" Ale zkusit to musíme! " prohlásila se strachem v hlase Buffy a vrhla se k nejbližšímu párku upírů. Vi něco zaslechla. Podívala se stranou. Z druhé strany hřbitova jim přibíhali na pomoc Robin , Faith , Rona , Molly , Willow , Kennedy a Giles. Za chvíli už jen všude létaly facky a pěsti. Jen Candy se krčila v koutě a čekala na svou chvíli. Bylo pro ni utrpením schovávat se , když byli její přátelé v nebezpečí. Měla sto chutí vrhnout se do boje. Potom si ale vzpomněla na Buffyina slova a překonala se. Po několika minutách ale zvítězili.Jen Giles měl poraněnou hlavu a Dawn si v koutě mnula koleno. Všichni upíři byli na prach , jen Lothos stál ve středu dění a tvářil se , že má vše pod kontrolou.
" Dobře přemožitelky…dneska se mi to nezdařilo , ale slibuji vám , že vás všechny dostanu , jednu po druhé!" zařval upír.
" Obávám , že žádné příště nebude…." Řekla Candy , která právě vylezla ze křoví. Cítila , že tohle je ta chvíle , o které Buffy mluvila. " Já jsem ta , kterou si hledal…" prohlásila a než se upír vzpamatoval , vytáhla meč a bleskovou rychlostí usekla nepříteli hlavu. Lothovi se roztřásly ruce a za okamžik už žádné neměl. Na zemi po něm zbyla jen hromádka prachu. Všichni se na Candy udiveně koukali.
" Ahoj …já jsem Candy…pro vás , kdo mě ještě neznáte…" zasmála se.
" Teda Can , to bylo super! Vážně se ti to povedlo!" pochválila sestřenku Faith. Candy se usmála.
" Faith , kde jste se tady proboha všichni vzali?" zeptala se naprosto ohromeně Vi.
" Znáš Gilese , když jste odešly , našel v jedné knize , že má Lothos rád , když má pár týpků v zádech. Ale obvykle je jich prý aspoň sedmdesát….dneska se překonal , co se odvahy týče….je to hrdina!" ironizovala Faith.
" To mu ale už asi není nic platné…." Usmála se Buffy a šla pomoct Dawn , aby se postavila na nohy.
" takže nás rychle všechny odvolal od našich rutijních starostí a tak jsme tady…Rona byla zrovna na Floridě…na dovolené…." Zabrblala Faith.
" Jo , to je pravda , skoro jsem si ani nestihla obléct kalhoty , když se vedle mě Giles objevil….a to jsem si chtěla odpočinout…." Povzdechla si Rona. Candy se na všechny neznámé udiveně dívala. Faith si toho všimla :
" Will , Kennedy , Rono , Molly …tohle je moje sestřenka Candy. Je to má jediná příbuzná…teda kromě tady Robina , takže bych byla ráda , kdybyste se k ní podle toho chovaly." Při těchto slovech nahodila Faith Gilesův hlas. Všichni se tomuto vtipu zasmáli. Holky se s Candy seznámily a potom už šli všichni v klidu domů oslavovat vítězství nad Lothosem.
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Buffy,Kittie Corpse Buffy,Kittie Corpse | Web | 28. prosince 2006 v 18:28 | Reagovat

supr povídka, těším se na další :-)

2 Elle majitelka blogu pro Kittie Elle majitelka blogu pro Kittie | E-mail | 28. prosince 2006 v 18:35 | Reagovat

Už písu volné pokracovani :D

3 Lenka Lenka | 28. prosince 2006 v 22:46 | Reagovat

Jo povedená povidka!!!!!!

4 Kelly Kelly | E-mail | 30. prosince 2006 v 16:53 | Reagovat

ta povídka je super,lepší než jsou na buffy.org,budeš psát i nějakou povídku,kde se Buffy a Angel dají zase dohromady?

5 Elle majitelka blogu pro Kelly Elle majitelka blogu pro Kelly | E-mail | 30. prosince 2006 v 19:30 | Reagovat

no mozna že to bude i v OLC :-) jeste nevim...nechci nic prozrazovat :D

6 Kelly Kelly | E-mail | 31. prosince 2006 v 15:42 | Reagovat

tak jo nechám se překvapit:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.