Dru je mrcha! ( Elle )

28. prosince 2006 v 15:27 | Elle |  Ostatní povídky
A mám tady také jednu jednorázovku....jmenuje se Dru je mrcha! Je to povídka o tom , co se dělo se Spikem a Dru poté , co Buffy poslala Angela do pekla. Moc se mi nelíbila , protože jsem ji nerozepsala na víc částí....nerada píšu o upírech v tom smyslu , že někoho zabijou...je to na mě moc :D Sand se Vám bude líbit :-)
Vaše Elle

" Můj bože , on ji snad zabije…." Zamumlal Spike , když nesl svou Drusillu za staré vily. Přitom se díval , jak se Angelus blíží k neozbrojené přemožitelce s mečem v ruce. Chtěl ji zabít. Ironicky pokrčil rameny a pokračoval v cestě k autu , které je mělo oba odvést někam daleko. Bylo mu jedno kam , hlavně když už nebude Angelus balit a osahávat jeho milovanou Dru. Kdyby nezabil Darlu , bylo by to všechno jednodušší. Ale Angel byl pitomec a raději si zvolil přemožitelku za svou družku a Darla mu jednoduše stála v cestě. Angelus se teď určitě chytá za hlavu. Pomyslel si Spike. Ale dobře mu tak ! Je to pořád ten starý chlípník jako před lety. Najednou se zamyslel: jak to vlastně dopadlo s Buffy? Zabil ji? Nebo se mu to snad nepodařilo? Přemohla ho snad ta jeho přemožitelka? Zastavila jeho snažení? Nebo se snad Angelusův plán uskutečnil? Pak se na to podíval z jiného úhlu. Vždyť mu to může být naprosto ukradené…Byl tady v autě s Drusillou a to bylo v té chvíli pro něj nejdůležitější. Pak si uvědomil , že neví , kam vlastně jedou.Začal o tom vážně přemýšlet. Vzpomněl si , že se Drusilla vždy chtěla podívat do latinské Ameriky. Ano , to je to dobrý nápad , Brazílie se jí bude líbit. Bleskovou rychlostí strhl volant do leva a tak obrátil celé auto. A jelo se do přístavu. Když tam dorazili , byla už skoro tma. Každopádně už bylo sluníčko za horizontem. Vylezl z auta a šel se podívat na rozpis odjezdů lodí. Zaradoval se. Jedna z lodí měla odjezd asi za hodinu a mířila do Mexika. To mu pořádně nahrálo do karet. Vrátil se do auta a vtáhl z něj omráčenou Drusillu. Pořád se ještě neprobrala z bezvědomí , ve kterém se ocitla díky Spikovi.
" Asi je to tak nejlepší…" zamumlal a zanesl Dru k jedné z lodí.
" Už se těšíš?" brumlal si pod vousy…i když skoro žádné neměl. Upír odnesl svou družku do podpalubí. Cestou nikoho nepotkal , což ho poměrně dost naštvalo , protože měl velký hlad. Položil Drusillu na hromadu starého oblečení , které pravděpodobně patřilo námořníkům. Potom si všiml , že se nalodili na loď , která převáží potraviny. Všude kolem byla hora masa a dalšího jídla.Začal sklad prohledávat. Po chvíli našel to , co tak usilovně hledal- sklenky s prasečí krví. Jednu otevřel a začal pít. Dost nechutně přitom mlaskal. Tak hlasitě , že tím probudil i Drusillu.
" Spiku co se stalo?" zeptala se nechápavě. Upír jí chtěl všechno vysvětlit , ale najednou si Drusilla konečně vzpomněla :
"TY! JAK SI TO MOHL ANGELUSOVI UDĚLAT! VŽDYT´ TO MĚL TAK DOBŘE NAPLÁNOVÁNO! ÚRPČ SPIKU? PROČ?" ječela Dru. Spike měl pocit , že je musel slyšet naprosto každý , kdo v té chvíli neměl pořádně zacpané uši. Vtom se loď pohnula , rozjížděla se. Drusilla se vymrštila na nohy a hledala východ. Konečně si všimla dveří , které vedly na palubu. Vytrhla se Spikovi , který ji držel za rameno a spěchala na palubu. Všude už byla tma jako v pytli. Upír jí byl v patách. Loď byla už několik desítek metrů od břehu. Dru měla náskok. Chtěla vyskočit z lodi.
" Ne Dru , neskákej , sešrotuje tě turbína! Za to ti snad Angelus nestojí!" křičel na ni Spike. Drusilla skočila. Spike se za ní vrhl a chytil ji za šaty.
"Pusť mě Spiku! Já chci postat i tu druhou přemožitelku!" ječela Dru.
" Neblbni Drusillo ! Já tě miluju! Zůstaň tady!"křikla na ni Spike. Dru přikývla. Upír se pořádně zapřel a vytáhl svou družku zpět na palubu.
" Díky Spiku , zachránil si mi život , ale nikdy ti neodpustím to , co jsi udělal mému knížeti…pamatuj na má slova…jednou je i pochopíš…." upozornila ho upírka a odešla zpět do podpalubí.
"Pojď lásko . už jsme skoro u cíle!" křikl Spike , když jejich loď po dlouhých třech dnech dorazila do přístavu někde v Mexiku. Drusilla vyšla na palubu. Už zapadalo sluníčko. Od té události s Angelusem už uběhlo několik dní. Vypadalo to , že mezi Spikem a Dru už je všechno v pořádku. Ale zdání může klamat. Spike to věděl. I proto svou Drusillu neustále bedlivě hlídal. Věděl , že něco chystá. Miloval ji , ale věděl , že by ho klidně dokázala pořádně podrazit , nebo i zabít. S tou druhou variantou si přece jen nebyl zas tak úplně jistý. Dru se na něj podivně usmála a odešla na pevninu. Spike ji následoval.
" Kam půjdeme teď?" zeptala se znuděně.
" Myslím, že seženu něco k večeři a potom nějaké pěkné a prostorné auto….Co ty na to?" řekl upír a hladově se rozhlížel. " Támhle…" zavrčel Spike a ukázal na dva chlápky , kteří si povídali blízko přístavu. Společně se vydali za svou večeří…..
" Chceš ještě jeden ten koktejlek?" zeptal se láskyplně Spike. Leželi s Dru na jedné brazilské pláži a pochutnávali si na krvavém drinku.
" Ne děkuji …už jsem se docela najedla…" zašeptala Drusilla , když si otírala krev ze rtů. Spike se podíval směrem k baru , kde seděla spousta démonů a upírů. Kývl na vrchního. Ten pochopil a odešel za bar. Za chvíli se vrátil a vedl sebou dvě krásné dívky v nádherných šatech. Dívky měly v očích výraz čiré hrůzy.
" Objednali jste si?" zeptal se škrobeně číšník.
" Ano , to je pro nás , zatím to bude vše , děkuji…" odpověděl mu Spike. Vrchní se uctivě uklonil a odešel zpět za bar. Spike se podíval zamilovaně na Drusillu.
" Lásko , to je pro tebe…." Řekl upír s přitom si hladově prohlížel tanečnice.
"Ale Spiku , čím jsem si takový dar zasloužila?" zeptala se rutijně Dru.
" Jen tak….abys věděla , že tě miluji…." Zašeptal jí do ouška. Drusilla si začala bedlivě prohlížet dívky.
" Tak to ti mnohokrát děkuji…mám pocit , že nejsem zase tak sytá…." Zavrčela Drusilla a šla k jedné z dívek. Ta začala hystericky ječet a prosila o svůj život. To napružilo Dru ještě víc. Odhrnula dívce vlasy z krku a zakousla se do ní. Dívka se nepřestávala vzpouzet. Dru pil hrozně chamtivě a dlouho , jakmile ale byla hotová , odhodila mrtvé děvče stranou. A zadívala se na druhý chod. Pak si uvědomila , že už má dost.
" No díky Spiku , ale já už ani nemám hlad…nechám ti tu druhou na hraní…." Zasmála se upírka. Spike se na děvče nedočkavě podíval.
" Děkuji ti Dru….." zamumlal.
" Lásko vstávej , už zašlo slunce…jdu ven přijdi za mnou…." Křikla Dru a zlostně se jí zablesklo v očích. Spike věděl , že s něco chystá.
" Počkej Dru!" Křikl na svou družku , ale ta už byla pryč. Rychle se oblékl a spěchal za ní. Chvíli ji hledal. Potom ji uviděl. Seděla na lavičce v parku. Spěchal za ní. Byl od ní asi sto metrů , když si všiml , že tam není sama. Byl tam s ní ještě někdo. Spike toho druhého ale dosti špatně viděl , proto šel blíž. Žaludek se mu obrátil celý naruby. Měl pocit , že mu snad i srdce pukne , i když nebylo přes sto let v provozu. Drusilla seděla na lavičce s nějakých hnusným démonem a vášnivě se líbali. Spika popadl nevýslovný vztek. Rozběhl se k líbající dvojici. Jakmile k nim doběhl , chytil démona pod krkem a praštil s ním o zem. Chtěl ho dorazit , ale Drusilla s před svého nového milence postavila:
" Ne Spiku!" křikla na něj.
" Hej Dru , co to má všechno znamenat!" ječel hystericky Spike.
" To j César , démon Chaosu , můj nový přítel a milenec…" oznámila mu naprosto klidně. Spike měl pocit , že se mu to všechno jen zdá.
" Cože?" zakřičel.
" Ano , to co jsi slyšel je pravda…není to sen…ani vidění…je to pravda!" vysvětlila mu.
" Drusillo , tohle mi nemůžeš udělat! Já tě miluji ! A ty to víš! Proč mi tohle děláš? Řekni proč? Čím jsem si to zasloužil? Udělal bych pro tebe cokoliv!" ječel upír. Dru se na něj ironicky usmála.
"Prostě už tě nemiluju….teď mám tady Césara…jednoduše si vyměkl Spiku…..už nejsi hodný toho , být mým milencem…už tě mám plné zuby…Dru sem , Dru tam….jsi neschopný…" prohlásila škodolibě.
" Ne, ne , ty si ze mě děláš legraci , že jo? Jestli ne…zabij mě! Bez tebe už můj život nemá cenu!" zamumlal s šílenstvím o očích.
" Ne Spiku…ty už mi za to nestojíš….řekni někomu jinému." Usmála se a políbila svého nového přítele. Spike se otočil na podpatku a utíkal pryč. Co nejdál od ní. Cestou mu vyhrkly slzy do očí…Drusilla už o něj nestojí…Co má dělat teď ? Bez ní už nechtěl žít. I když jeho srdce už dávno netlouklo , bolelo ho jako ještě nikdy.Přemýšlel o smrti. Na co z něj udělala upíra , když ho teď opustila? Co to mělo být s tím démonem chaosu? Taková hnusná obluda! Ne jako on….Ještě nikdy necítil větší nenávist…..Chtěl se pomstít…..Vzpomněl si na Angeluse…Ano , Sunnydale….
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Spike Spike | 28. prosince 2006 v 17:00 | Reagovat

Angel 2x11 Redefinition to je ten dil

2 Kelly Kelly | E-mail | 28. prosince 2006 v 17:08 | Reagovat

Dobrá povídka,ale Dru ani Spika nemusím

3 Elle majitelka blogu Elle majitelka blogu | E-mail | 28. prosince 2006 v 17:13 | Reagovat

proSpika :Diky :-)

por Kelly : No ja taky neee....protojsem to vic nerozepisovala.

4 Drusilla Drusilla | E-mail | Web | 28. prosince 2006 v 23:44 | Reagovat

No já mužu oba dva :-) a tahle povídka je moc hezká nebo aspoň mně se moc líbí:-)))))))

P.S sem moc ráda , že si něco napsala k mé povídce udělalo mi to moc velkou radost sem ti moc vděčná :-))))  a brzy bude pokračovaní možná ho tam dám už zítra nevím podle toho jaká bude nálada :-))))

5 Lenka Lenka | 31. prosince 2006 v 10:32 | Reagovat

dobrej nazev! Dru je mrcha! to se dedi! :-)

6 Elle majitelka blogu pro Lenku Elle majitelka blogu pro Lenku | E-mail | 31. prosince 2006 v 14:54 | Reagovat

Ja vim :D

7 SIMI SIMI | 8. března 2007 v 20:57 | Reagovat

Toto je jedina poviedka ktorej som tu prisla na chut, mam rada poviedky zo Spikeom.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.