2×05 Reptile boy - Hadí hoch

26. prosince 2006 v 19:20 | Elle |  2.série
Popis epizody 2×05 Reptile boy - Hadí hoch →

Po hřbitově běží nějaká dívka a je pronásledováná muži v černých pláštích. Buffy ale není v tí chvíli na hlídce a nemůže dívce pomoci. Buffy si klidně užívá , protože Brána pekel je potichu. Giles je na přemožitelku naštvaný a tvrdí jí , že by měla trénovat. Ale Bufy má až příliš dobrou náladu na to , aby cvičila.
Cordélie mezitím flirtuje s jedním vysokoškolákem Richardem , který ji chce pozvat na jejich večírek. Ale jen pod podmínkou , že sebou vezme i Buffy. Ta to nejdřív odmítá , ale když Angel odmítne její pozvání na rande , řekne Cordy , že půjde. Ale bohužel Buffy kvůli tomu zalhat Gilesovi.
Jakmile Buffy odejde na večírek , zjistí Willow , že už loni zmizely tři dívky , které byly naposledy viděny právě na párty vysokoškoláků. Giles si myslí , že je Buffy a Cordélie v nebezpečí.Buffy si na večírku velice dobře užívá a tancuje s jedním klukem , který je na rozdíl od Angela naživu. Potom se s ním napije nějakého sajrajtu a upadne do bezvědomí. Když se potom probere , je v nějakém sklepě spolu s Cordy a s tou dívkou , kterou jsme mohli vidět na začátku dílu. Všechny tři jsou přivázané řetězy , které vedou od stropu. Buffy je nedokáže povolit. Všichni vysokoškoláci mají na sobě černé pláště s kapucí přes hlavu a říkají nějakou motlitbu. Buffy nechce aby ji dokončili a tak začne na ně nadávat. Jeden z nich k ní přijde a dá jí jednu po hubě. Jakmile dokončí motlitbu , vyleze ze studny , nebo co to je démon Machida. Vypadá jako had.
s2 Buffy b2x05 01-M
s2 Buffy b2x05 02-M
s2 Buffy b2x05 03-L
Alex , který byl předtím z večírku trapně vyhozen , jde za Gilesem a Will a řekne jim , že večírek už skončil , ae že neví , kde je Buffy. Všichni si domyslí , co se má stát a spolu s Angelem se vydávají Buffy zachránit. Když vrazí do domu , vyřídí všechny zakuklence a utíkají do sklepa.
Buffy se mezitím podařilo zbavit se řetězů a bojuje s jedním z vysokoškoláků. Nakonec ho omráčí a vrhne se na démona , který se právě chystá na Cordy. Mečem , který před chvílí získala ho rozsekne. A je po Machidovi.
Když Giles odvádí ze sklepa Toma , který to pravděpodobně všechno vymyslel , přijde k němu Cordélie a zakřičí: ,, A ty...ty půjdeš do vězení na patnáct tisíc let!" a odkráčí. Giles poté odpustí Buffy její chování. Potom Angel pozve Buffy na kafe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adelka adelka | 26. prosince 2006 v 19:35 | Reagovat

http://lonelyyy.sblog.cz/

2 Lenka Lenka | 27. prosince 2006 v 19:47 | Reagovat

Ten díl je dobrej!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.